Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Narzędzia

  Ręczna giętarka dekarska ZGR 2000/0,8

December 10, 2022 10:00 - Narzędzia - Puławy
Szczegóły ogłoszenia
Ręczna giętarka ZGR 2000/0,8 przeznaczona jest do gięcia i cięcia blach stalowych/ocynkowanych, powlekanych, aluminiowych, tytan cynk, miedzianych. W szczególności służy do prac dekarskich.Funkcje i zalety giętarki

_ ZGR 2000/0,8 to ręczna uniwersalna giętarka do pracy z blachą dachową o grubości do 0,80mm;

_ Grubość belki zaginającej: 15 mm (ta wąska belka zaginająca stwarza większe możliwości do wykonania wielu skomplikowanych obróbek dekarskich)

_ Podczas zaciskania górnej belki, blacha nie ślizga się do przodu, co zapewnia zgodność z dokładnością wymiarową podczas cięcia i gięcia;

_ Nacisk belki zaciskającej można regulować z obu stron na śrubach;

_ Lekka i kompaktowa konstrukcja pozwala na stosowanie tej giętarki w małych garażach lub bezpośrednio na placu budowy;

_ Konstrukcja stalowa zapewnia długą żywotność giętarki;

_ Możliwe jest gięcie profilu w kształcie litery U przy powiększonym kącie gięcia do 160 stopni( pod zamówienie), standardowo 145 stopni.

_ Nie niszczy struktury i powierzchni podczas zginania (blacha malowana, z posypką);

_ Została zbudowana na bazie prostej i jednocześnie wytrzymałej konstrukcji.

_ Wszystkie nasze maszyny posiadają certyfikat CE.Dodatkowe opcje pozwalają zwiększyć funkcjonalność i użyteczność maszyny:

*Nóż rolkowy zapewnia dokładne czyste cięcie blachy stalowej/ocynkowanej do 0.8mm, stali nierdzewnej do 0.6 mm, aluminium i miedzi do 1.5 mm.*Dogniatarka felcu/Dogniatak rolkowy - Profesjonalne narzędzie dekarskie niezbędne do odpowiedniego wykonywania niektórych obróbek dekarskich.

Dzięki dogniatarce możemy wygodnie i bardzo dokładnie(regulowana siła docisku rolek) docisnąć falc na całej długości obróbki dekarskiej.

Idealne do estetycznego wykończenia okapów i kapinosów. Domyka falc pozostawiając łezkę, nie łamie blachy i nie rysuje powierzchni.Parametry gięcia - wartości maksymalne:

*Blacha stalowa/ocynk/powlekana: 0.8mm

*Blacha aluminiowa: 1.2 mm

*Blacha nierdzewna: 0.5 mm

*Blacha miedziana: 1.0 mmGiętarka 2500zł netto (w cenie zestawu: stelaże przód - tył, kątomierz, ogranicznik kąta gięcia).

Nóż rolkowy 700zł netto

Dogniatarka 200zł nettoTransport 100zł cała Polska, czas dostawy od 1 do 6 dni. Płatność gotówką u kierowcy w dniu dostawy.Pytania i zamówienia tel. 694 745 332 Zapraszamy do kontaktu od 7:00 do 22:00.Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą maszyn do obróbki blachy. Nasza oferta opiera się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży, każdego roku staramy się ulepszać nasze maszyny pod bieżące potrzeby naszych klientów.

Rocznie sprzedajemy ponad 2500 sztuk giętarek na Polskę oraz Europę. Klienci ze wszystkich regionów docenili naszą jakość, niezawodność i trwałość sprzętu. Firma oferuje swoim klientom szereg różnych modeli Giętarek według długości( od 1m do 4m) oraz grubości obrabianej blachy.Dostępne modele z serii 2 metrowych giętarek:

2140/0,8mm

2140/1,2mm

2140/1,5mm

2140/1,8mm
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.