Test osobowości - PERSO.IN

October 3, 2022 20:08 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN umożliwia poznać różnice indywidualne. Uzupełnienie testu skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Praca daje dużą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Poznanie osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonać lepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które ma 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje.

Pełny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reakcji charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN żeby omówić raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację jak z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.