sprzedam działkę budowlaną w Nałęczowie 1500m2, 350tys.

October 26, 2021 18:10 - Działki i grunty - Nałęczów
350000.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam piękną działkę budowlaną w Nałęczowie, obszar III Nałęczów, przy ulicy Kombatantów, pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe.

Działka ma powierzchnię 15 arów i kształt prostokąta o wymiarach 25 m x 60m, posiada bardzo ciekawą rzeźbę terenu, co pozwala na wybudowanie obiektów położonych na malowniczej skarpie.
Cena za 1500m2: 350 000 złotych.

Działka z jednej strony sąsiaduje z mało ruchliwą drogą asfaltową, a z drugiej z kompleksem zabudowań dawnego szpitala sanatorium.

Położona jest 2km od Parku Zdrojowego, 1,5km od Muzeum Stefana Żeromskiego, szkoła podstawowa i gimnazjum w odległości 1 km, urząd pocztowy 1km, w sąsiedztwie przedszkole, w okolicy liczne pensjonaty, uzdrowiska, spa, zabudowa jednorodzinna.

Spokojna, przyjazna, malownicza okolica, z przepięknymi terenami rekreacyjnymi, w odległości 0,5 km malownicze Wąwozy Nałęczowskie i Nałęczowskie Mini Zoo, ok. 1 km od nowo wybudowanego Osiedla Nałęczowskie Wzgórze. Świetny dojazd do Lublina, 35km do centrum miasta. 24km do Kazimierza Dolnego.

Działka znajduje się na terenie obszaru III Nałęczów. W aktualnym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru ma przeznaczenie na tereny zabudowy jednorodzinnej i usług nieuciążliwych.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się druga większa działka o powierzchni 7400 m2, która w miejscowym planie zagospodarowania ma być przeznaczona pod tereny rekreacyjne, park miejski oraz obiekty usług nieuciążliwych, tj.: sportu i rekreacji, zdrowia, kultury oraz turystycznych, w tym usług hotelarskich.

Istnieje możliwość zakupu obydwu działek o łącznej powierzchni 8900m2 w cenie 100zl/m2, tj. 890tys. zł. Bardzo dobra lokalizacja w celach inwestycyjnych.

Obydwie działki są w pełni zalesione; jest to piękny zdrowy drzewostan, ok. 30 letni; działkę porastają drzewa liściaste. Działki położone są, podobnie jak cały obszar
III Nałęczów, w granicach otuliny Kazimierskiego Parku Krajobrazowego oraz w granicach Głównego Zbiornika Wód Podziemnych Nr 406 "Niecka Lubelska", który to obszar podlega ochronie wód powierzchniowych i podziemnych. Działki w granicach strefy uzdrowiskowej.

Działka jest w pełni uzbrojona; doprowadzone media: woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja.
Tel. kontaktowy: 660-937-455 lub 503-626-246.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.